Bestyrelsen

Foto: Kristian Kristensen - fotovaerk.dk

fotovaerk.dk

Formand & social medie-ansvarlig
Zakaria Naser
Odense
Mail: zakaria@ungdomskredsen.dk
Tlf.: 60 17 41 81

 
 

 

 

 

 

 

Foto: Kristian Kristensen - fotovaerk.dk

fotovaerk.dk

Næstformand & SUMH- og DUF-ansvarlig
Trine Jensen
Ringe
Mail: trine@ungdomskredsen.dk
Tlf.: 29 82 84 48

 
 

 

 

 

 

 

Foto: Kristian Kristensen - fotovaerk.dk

fotovaerk.dk

Økonomi-ansvarlig & fundraising-ansvarlig
Bjørn Riber Jensen
Odense
Mail.: bjorn@ungdomskredsen.dk
Tlf.: 42 21 72 38

 
 

 

 

 

 

 

Foto: Kristian Kristensen - fotovaerk.dk

fotovaerk.dk

Socialt ansvarlig & SUMH- og DUF-ansvarlig
Rie Lynge Rasmussen
Odense
Mail.: rie@ungdomskredsen.dk
Tlf.: 23 92 25 57

 
 

 

 

 

 

 

Foto: Kristian Kristensen - fotovaerk.dk

fotovaerk.dk

Hjemmeside-ansvarlig
Mads Knudsen
Viborg
Mail.: mads@ungdomskredsen.dk
Tlf.: 25 12 10 21

 
 

 

 

 

 

 

Foto: Kristian Kristensen - fotovaerk.dk

fotovaerk.dk

Fundraising-ansvarlig
Jonas Grau Thomsen
Ringe
Mail: jonas@ungdomskredsen.dk
Tlf.: 42 33 33 76

 
 

 

 

 

 

 

Mikkel Christensen

www.fotovaerk.dk

Blad-ansvarlig
Mikkel Christensen
Odense
Mail: mikkel@ungdomskredsen.dk
Tlf.: 30 23 87 76